A-tým 05.06.2023
Autor: Petr Koukal

Sportovním manažerem bude Tomáš Vrábel

Do Litvínova se vrací po ročním působení v Dukle Jihlava.

Klub HC VERVA Litvínov vypsal ke konci poslední sezóny výběrové řízení na neobsazenou pozici sportovního manažera. Z několika přihlášených uchazečů byl vedením klubu vybrán Tomáš Vrábel, který se tak do Litvínova vrací po roce stráveném v Dukle Jihlava. "Tomáš od 1. června nastupuje na pozici sportovního manažera. Smlouvu s klubem podepsal na dva roky s opcí," uvádí pro klubový web generální ředitel Pavel Hynek.

Předtím už na severu Čech působil od května 2020 do dubna 2022 jako sportovně-technický analytik. V hokejovém ročníku 2022/2023 byl sportovním manažerem HC Dukla Jihlava v Chance lize. "Nenapadlo mě, že v Dukle strávím pouze rok. Naskytla se mi ale možnost jít na stejnou pozici do extraligy. Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl ji přijmout. Je to pro mě výzva, moc se těším a věřím, že já i celý klub budeme v sezóně úspěšní," řekl ke svému návratu Tomáš Vrábel.

Vítej zpátky v klubu!

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >