Rozhovory 17.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Radim Šalda: Utkání zlomily naše chyby, v dalších zápasech musíme zabrat

Litvínov v prvním utkání po reprezentační přestávce nestačil na Mladou Boleslav a prohrál 5:0. Jak utkání hodnotil obránce Radim Šalda?

Během tlaku v závěru první třetiny a na začátku druhé, kdy chemici měli několik zajímavých příležitostí, se hostujícímu celku nepovedlo vstřelit branku, naopak Mladá Boleslav využila litvínovských zaváhání. „Utkání se zlomilo našimi individuálními chybami, kdy jsme jim darovali tři góly. Pak už se to s námi vezlo, takovýhle debakl je neomluvitelný. Teď se musíme soustředit sami na sebe, pokorně najet na správnou vlnu jako tým a vrátit se k detailům a poctivé hře," hodnotil zápas Radim Šalda. „Chyba se stane, ale člověk pak musí jít a napravit to. Nám se to bohužel nepovedlo," dodal.

Litvínov podruhé v sezóně nevstřelil ani jednu branku, poprvé chemici prohráli také potřetí za sebou. „Jak jsem říkal, musíme se vrátit k těm malým věcem, detailům, které rozhodují zápasy. Jakmile to tak uděláme, výkon zase půjde nahoru a góly dávat budeme. Máme v týmu šikovné kluky, ale dnes se to bohužel nepovedlo," zakončil. 

Zápasy - Dorost včera

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >