A-tým 30.08.2023
Autor: Jan Jindra

První Cenu HC VERVA Litvínov na mosteckém Hipodromu vyhrál ryzák Gilby

V sobotu 26. srpna se na Hipodromu v Mostě uskutečnil pátý dostihový den letošní sezóny, který divákům za slunečného počasí nabídl osm závodů. Chvíli po 15. hodině pak odstartovala premiérová Cena HC VERVA Litvínov. Po jejím skončení čtveřice hráčů A-týmu předala ceny zástupcům vítězné stáje a věnovala se fanouškům na autogramiádě.

Na mostecký Hipodrom se společně s rodinami vydali bratři Ondřej a David Kašovi a také Filip Helt s Martinem Havelkou. Se zaplněným hledištěm mohli sledovat osm dostihových závodů, z nichž jeden nesl název Cena HC VERVA Litvínov. Šlo o rovinový dostih na 1600 metrů, kterého se účastnilo 13 koní, nejvíce ze všech závodů sobotního dostihového odpoledne. Z vítězství se nakonec radoval s číslem 11 ryzák Gilby ze stáje Alegres, svěřenec trenéra Jiřího Brože, v sedle s amatérskou žokejkou Pavlínou Kašparovou. Pro Gilbyho to bylo vůbec první vítězství jeho kariéry. 

Zástupce vítězné stáje na pódiu doplnila čtveřice našich hráčů, kteří vítězům pogratulovali a předali ceny. Pak už se chemici přesunuli na autogramiádu, kde se podepisovali a fotili s fanoušky. Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit a ještě jednou gratulujeme vítězům premiérové Ceny HC VERVA Litvínov!

Další dostihový den na Hipodromu v Mostě je na programu v sobotu 14. října. A i tam se můžete těšit na naši účast. 

Na celý dostih se můžete podívat na videu:

Fotogalerie

Zápasy - Dorost včera

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >