Rozhovory 20.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Petr Koblasa: Doufám, že nás výhra vrátí na vítěznou vlnu

Petr Koblasa se jedním gólem podílel na výhře chemiků ve Werk Areně, když ve 22. minutě po individuální akci propálil Kacetla. Jak hodnotil utkání?

Litvínov v nedělním přímém souboji o třetí místo dokázal porazit třinecké Oceláře v prodloužení. Chemici dlouho vedli, dva smolně obdržené góly však poslaly utkání do extra pětiminutovky. „Jsme rádi, že jsme vyhráli. Trochu nás mrzí, že jsme ve druhé třetině, kdy jsme měli dlouho obrovský tlak, nedali třetí branku. Možná to mohlo být za tři body, ale jsme samozřejmě rádi i za tohle," hodnotil utkání střelec druhé branky chemiků. 

Svěřenci Karla Mlejnka tak dokázali vyhrát i potřetí za remízového stavu po 60 minutách. „Kdybyste mi to dnes neřekli, tak to pravděpodobně nevím. Ale jsme za to určitě rádi. Dnes nám hodně pomohla přesilovka, každý bod je zlatý a my jsme rádi, že jsme si dnes vzali ten jeden navíc," pokračoval Koblasa.

Období kolem reprezentační přestávky se chemikům nevydařilo podle očekávání, Verva před zápasem ve Třinci prohrála tři utkání v řadě. „Na zápas dnes jsme se připravovali podobně, jako na ty předešlé zápasy. Měli jsme možná trochu v hlavě, že jsme měli trochu opačnou sérii, než předtím, takže o to více si ceníme toho, že jsme to dnes utnuli. Doufám, že se prací zase vrátíme na vítěznou vlnu, teď nás čekají další venkovní utkání," zakončil.

Zápasy - Dorost včera

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >