Rozhovory 18.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Ondřej Kaše: Zápas jsme si užili, důležité jsou tři body

Po debutu v Pardubicích nastoupil Ondřej Kaše ve stejné formaci s bratrem Davidem. Oba nasbírali po dvou bodech, celkem se podíleli na třech gólech Vervy. Jak starší z bratrů Kašových hodnotil utkání s Plzní?

Zatímco starší Ondřej se litvínovským fanouškům představil již v Pardubicích, Davida soutěžní debut teprve čekal. Bratři Kašové si tak spolu zahráli poprvé od teenagerských let. „Myslím si, že jsme si to užili. Měli jsme tu skoro celou rodinu, byla to pecka. Hlavně máme tři body, což je strašně důležité," říkal střelec vítězného gólu Ondřej Kaše.

Začátek utkání ovlivnila také oprava plexiskel, utkání tak bylo pozdrženo o necelých dvacet minut. „Určitě je to rozhození, všichni jsme byli nažhavení na utkání a najednou se nehraje. Bylo to dlouhé, ale pro oba týmy stejně," dodává.

Celý rozhovor s Ondřejem Kašem najdete zde:

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >