Rozhovory 16.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Ondřej Kaše: Tým na nás bude spoléhat, musíme to vracet

Ondřej Kaše si v úvodním duelu nového extraligového ročníku připsal oficiální debut v černožlutých barvách. V utkání nastoupil po boku Liama Kirka a Jindřicha Abdula. Jaké byly jeho první dojmy z utkání?

Jak bys zhodnotil utkání s Pardubicemi?

Myslím si, že jsme první dvě třetiny dokázali hrát dobrý hokej, odvedli jsme slušný výkon a hráli jsme s Pardubicemi vyrovnaně. Ve třetí třetině to tam napadalo a zápas dopadl tak, jak dopadl.

Na konci druhé třetiny jste se zvedali, ale pak jste neměli ideální vstup do závěrečné části.

Dostali jsme rychlý gól. To si myslím, že nás trošku položilo, ačkoliv by nemělo. Byla škoda, že nám tam toho nepadlo ve druhé třetině víc.

Vrátil jsi se po roce do ostrého utkání, navíc proti Pardubicím, které patří mezi nejlepší týmy a favority na titul. Jak sis zápas užil, že jsi zpět, zdravý a hraješ?

Myslím si, že je úplně jedno, proti komu hrajeme, nebral jsem v potaz, jestli jedeme do Pardubic, nebo někam jinam. Soustředím se sám na sebe. Cítím se dobře, rok jsem nehrál, takže je to ještě trochu znát, ale věřím, že to bude mít vzestupnou tendenci.

Hrál jsi s Liamem Kirkem, který je v Litvínově teprve chvilku. Jaký z toho máš pocit a jakým směrem se to bude vyvíjet?

Liam je super hráč, věděl jsem to, když sem přišel. Uvidíme, jak to bude pokračovat. 

Je pro tebe příjemné, že na vás bude tým spoléhat a budeš mít klíčovou roli?

Kdyby naše lajna dala v zápase gól, tak by to třeba vypadalo jinak, ale dnes jsme vyšli na prázdno. Tým na nás určitě spoléhat bude, ale nějakým způsobem to musíme vracet, což se dnes vůbec nepovedlo.

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >