Konto našeho srdce 12.07.2023
Autor: Jan Jindra

Konto našeho srdce společně se spolkem Rotaract Most pomohlo mladým diabetikům

Již třetím rokem Konto našeho srdce společně se spolkem Rotaract Most pomáhá dětem nemocným diabetem. Na jejich podporu putuje výtěžek z florbalového turnaje pořádaného Rotaractem, my potom stejnou částkou přispějeme z transparentního účtu Konta našeho srdce.

Tentokrát jsme pomohli dvouleté Karolínce a zároveň jsme vybrali částku 8 000 Kč na pomoc mladým diabetikům v našem regionu. Spolku Diahelp Most pomáháme od samého začátku působení Konta našeho srdce a i letos jsme tak nakoupili potřebné pomůcky, které mladým diabetikům měří aktuálně stav glykémie a tyto hodnoty automaticky odesílají na mobilní telefon rodičům, kteří mají své děti pod kontrolou, i když jsou například ve škole.

Za klub tyto pomůcky předali brankář Lukáš Klika a Libor Weber, za Rotaract Most president spolku Jakub Machovec a Tomáš Tvrzník. Za Diahelp Most dary převzala Pavla Urbanová. Jedeme v tom spolu!

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >