Konto našeho srdce 08.08.2023
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s partnery pořídilo sušičku mamince nemocného Štěpánka

Roman Klain z Rybářského spolku Jardy a Vaška požádal charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc mamince malého Štěpánka Vaňka ze Slaného, který se potýká od narození s chronickými střevními potížemi. Maminka je sama onkologickou pacientkou a samoživitelkou, navíc je nucena několikrát denně prát prádlo, které nestačí uschnout dle potřeby. Dalším problémem je Štěpánkova inkontinence 3. stupně, kdy velmi často dochází k promočení oblečení a lůžkovin.

Výtěžek z akce pořádané žadateli nevystačil na zakoupení potřebné sušičky, proto se Konto našeho srdce obrátilo na klubového partnera pana Sedláčka ze společnosti Sedláček Trucks, který se o vše postaral, zakoupil a přivezl dárek pro maminku Štěpánka. Sušičku předali za společnost Sedláček Trucks Miroslav Sedláček, za rybářský spolek Roman Klain a za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a.s. Libor Weber. Děkujeme i všem našim fanouškům a příznivcům za to, že přispíváte na transparentní účet Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov. Jedeme v tom spolu!

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >