Konto našeho srdce 15.03.2023
Autor: Petr Koukal

Konto našeho srdce podpořilo lyžařský výcvik dětí z dětského domova

Společně s Martinem Blažkem jsme pořídili skipasy pro skupinu dětí z dětského domova.

Konto našeho srdce s podporou klubového partnera Martina Blažka pomohlo dětem z Dětského domova Hora sv. Kateřiny. Ty během jarních prázdnin vyrazily na Klínovec v Krušných horách, aby se na upravené sjezdovce naučily lyžovat a vyzkoušely si opravdovou lyžařskou dráhu. Dosud trénovaly jen v areálu domova.

Ředitelka domova Mgr. Martina Vainholdová požádala Konto našeho srdce o finanční pomoc s nákupem skipasů pro skupinu 10 dětí. Finanční podporu nabídl partner klubu pan Martin Blažek ze společnosti KOBERCE-MATRACE LITVÍNOV, který na transparentní účet Konta věnoval částku 10 tisíc korun. Zbylých 4 500 Kč dodalo samotné Konto našeho srdce.

Charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov pomáhá nemocným a postiženým dětem a zároveň děti podporuje a vede je ke sportu. Děkujeme všem partnerům a podporovatelům za všechny realizované projekty pomoci. Bez Vaší pomoci bychom to nezvládli. Jsme v tom společně!

Fotogalerie

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >