Rozhovory 25.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Dobrý vstup do sezóny je důležitý, uvědomuje si čtyřgólový Jindřich Abdul

Jindřich Abdul potvrdil skvělý vstup do sezóny, v prvních čtyřech zápasech si připsal čtyři branky a jednu asistenci. Jednou brankou přispěl k výhře chemiků také v utkání proti Liberci.

V loňském roce čekal na první trefu čtrnáct zápasů, letos je scénář úplně odlišný. „Loni to bylo způsobené naším špatným začátkem, vůbec mi to tam nepadalo. Letos se vyvíjí jinak, jsem za to fakt upřímně rád. Asi řeknu klišé, ale osobní statistiky nejsou důležité, důležité je, že jsme do ligy vstoupili dobře a to je to hlavní," říká nejlepší střelec litvínovského celku, který po čtyřech kolech figuruje v první desítce nejlépe bodujících hráčů extraligy.

V útoku proti Liberci nastoupil ve formaci s Liamem Kirkem a Lukášem Válkem, byl součástí také přesilových her. „Myslím si, že máme hodně slušné přesilovky. Teď nám to šlape, věřím, že to i nadále bude pokračovat. Dnes mě krásné našel Petr Koblasa, já už jsem to jen uklízel do brány," popisoval gólovou situaci z konce první třetiny, kdy zvyšoval skóre utkání na 3:0. 

Celý rozhovor s Jindřichem Abdulem si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost včera

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >