Rozhovory 18.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Chtěli jsme tři body za každou cenu, říká dvougólový David Kaše

David Kaše si ve druhém kole nového extraligového ročníku odbyl svůj oficiální debut v černožlutých barvách, navíc před domácím publikem. Dvěma góly pomohl k vítězství Vervy 4:2 nad Plzní. Jak utkání hodnotil?

Mladší z bratrů Kašových se zapsal mezi střelce už v 9. minutě, když dorážel Hlavův pokus ze samostatného úniku. Druhým gólem do prázdné branky v závěru utkání poté pečetil výhru chemiků. „Byl to super zápas. Atmosféra byla parádní a máme tři body, které jsme chtěli. Samozřejmě je dost věcí, na kterých ještě musíme pracovat, ale dnes jsme si řekli, že chceme tři body za každou cenu," hodnotil Kaše výhru s Plzní.

Litvínov dominoval převážně ve druhé třetině, kdy odehrál dvouminutovou přesilovku 5 na 3 a zasypal Hlavaje více než dvaceti střelami. „Trošku mě to mrzí, že jsme to ve druhé třetině nezlomili. Zápas byl tak napínavý až do konce, ve třetí třetině nás podržel Matej. Tři body jsme si nicméně zasloužili," dodává.

Celý rozhovor s Davidem Kašem si můžete pustit zde:

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >