A-tým 05.06.2023
Autor: Jan Jindra

Chemici se představili na dětském dnu v Litvínově na Loučkách

V neděli 4. června se na Loučkách v Litvínově uskutečnil velký dětský den za účasti nejrůznějších místních sportovních a kulturních organizací. A Verva tam nemohla chybět!

Vedle stánku Vervashopu jste si mohli užít společnost maskota Verváka, který rozdával radost dětem a vyfotil se se spoustou malých fanoušků. Od 13 hodin pak proběhla autogramiáda, které se zúčastnili útočníci Nicolas Hlava, Ondřej Jurčík, Martin Havelka, Filip Helt, Pawel Zygmunt a Marek Berka a obránci Jan Strejček s Radimem Šaldou. Autogramiádu doplnily také házenkářky DHK Baník Most. 

Na stánku Vervashopu byla umístěna pokladnička Konta našeho srdce, kam mohli návštěvníci akce vhodit svou podporu. 

Děkujeme všem za příjemné odpoledne a těšíme se na další společné akce!

A nezapomeňte, že Verváka můžete mít také na vaší oslavě! Stačí si ho objednat zde.

Fotogalerie

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >