Jakub Kuchař (15 let)

Jeden z nejvytíženějších zadáků uplynulého ročníku. Gólový účet načal v pátém kole proti Třemošné. Tehdy upravoval na konečných 8:0. Kanadské body sbíral především ve druhé části sezony, kdy Litvínov bojoval o výchozí postavení v play-off. V posledním utkání s Přerovem dokonce zaznamenal jednu branku s asistencí. Kuchař rovněž překonal své bodové maximum, letos si připsal o šest bodů více než loni a stal se nejproduktivnějším obráncem chemiků.

Lukáš Hocelík (17 let)

Mladý obránce dostal v letošní sezoně šanci v juniorce, kde odehrál 18 zápasů, z hlediska bodů si připsal dva zářezy. Jeho hlavní působení ale bylo v dorostu, kde nastřádal celkem 14 zápisů. Zažil snový vstup, protože v prvním kole proti Kladnu vstřelil dvě branky. Jenže Hocelíkovi se nepodařilo na zásahy navázat a gólovou radost si připomněl až na začátku února. V divokém zápase s Havířovem mírnil svou trefou litvínovskou porážku 2:10. Z celkového hlediska zaznamenal šikovný bek drastický propad v trestných minutách. Zatímco minulý rok jich „získal“ 59, v letošním ročníku svítila u jeho jména číslovka osm.

Jakub Kadár (17 let)

Další hráč, který by měl od příští sezony působit v juniorce. Ostatně atmosféru této mládežnické kategorie okusil už v loňském ročníku. Několik příležitostí dostal i letos, v soutěži O Pohár a Superpohár DHL odehrál 10 zápasů. Pod dorosteneckým trenérem Mrázkem zaznamenal 29 střetnutí a bodově šlapal na paty Hocelíkovi.
První branku vstřelil proti PZ Kladnu, v dalším utkání navázal další trefou. Celkem jich za dorost posbíral sedm. Důležitý zásah přišel na konci únoru proti Havířovu. Litvínov chtěl hostům vrátit ostudnou porážku, nicméně v 18. minutě inkasoval. A právě Kadár nastartoval černožlutý obrat, když pálil přesně pět minut před koncem druhé třetiny. Severočeši zabrali a utkání nakonec otočili.