Na první gól se v Litvínově čekalo až do 13. minuty, kdy se přesnou trefou prosadil Gombár. Jeho počínání napodobil individuální akci Hrebinec. Černožlutí se probudili na konci první třetiny. Prvním litvínovským střelcem se stal Rubeš, jemuž asistoval Baudyš. O minutu později se role prohodily a branku slavil Baudyš.

Rozjetý zápas sliboval drama, nicméně druhá dvacetiminutovka toto tvrzení zavrhla. Na další zásah fanoušci vyčkávali až do půlky třetiny. K nelibosti domácím si ho připsal Cakl. Vedení hostů ještě potvrdil další trefou Gombár. V závěrečném dějství zkompletoval Gombár hattrick. Chomutovští přidali další dva zásahy. Poslední slovo ale řekli domácí. Kosmeticky upravil skóre Baudyš.

Bílinští Draci zažili hororový vstup do zápasu, po 49 vteřinách jásal Baudyš. Po deseti minutovém dobývání zvýšil vedení Brabec. Ten svou brankou odstartoval demolici hostů. Litvínov se prosadil během první třetiny ještě šestkrát. Dvěma zářezy se prezentoval Gimmler. Do druhé části domácí vlétli jako vítr.

Devítibrankový náskok zařídil černožlutým hráčům Hauptvogl, poté zasáhla hru pasáž, jenž byla plná nepřesností. Nepohlednou část hry ukončil Rubeš. Hosté se vzepjali a prostřednictvím Bečky vymazali potupnou nulu ze skóre. Jedna vlaštovka jaro nedělá, a tak se opět kotouče zhostili domácí. Ivan Gimmler zkompletoval hattrick a dokonce přidal čtvrtý gól.

Závěr druhého dějství přinesl trefu Kaufmanna či Smetanové. Činil se i Gimmler, který si připsal pátý zásah. Třetí dvacetiminutovka drama nepřinesla. Bílina vstřelila svou druhou branku, tu měl na svědomí Jetenský. Konec patřil domácím, Gimmler završil svůj druhý hattrick. Osmnáctý gól Litvínova padl v čase 59:19 a jeho střelcem se stal Hauptvogl.

8. kolo

HC Litvínov - Piráti Chomutov 3:7 (2:2, 0:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 17. Rubeš (Viedemann, Baudyš), 18. Baudyš (Rubeš), 59. Baudyš (Čermák) - 13. Gombár, 15. Hrebinec, 31. Cakl (Slabyhoud), 35. Gombár, 43. Cakl, 43. Gombár (Konvalinka), 50. Machek (Herolt)

HC Litvínov: Pinc (40. Holzknecht) - Kočí, Jeřábek, Čermák, Hauptvogl - Mácha, Rubeš, Gimmler, Baudyš, Jarůšek, Valenta, Viedemann, Smetanová, Štrach, Vlček, Kaufmann

Piráti Chomutov: Mitev (Horník) - Falis, Smejkal, Konvalinka, Gombár - Polášek, Hrebinec, Citrák, Řepka, Herolt, Cakl, Machek, Slabyhoud, Ričl

10. kolo

HC Litvínov - HC Draci Bílina 18:2 (8:0, 8:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Baudyš (Rubeš), 11. Brabec, 12. Gimmler (Rubeš), 13. Kočí (Brabec), 14. Rubeš (Gimmler), 16. Brabec, 18. Čermák (Valenta), 20. Gimmler, 21. Hauptvogl, 28. Rubeš (Gimmler), 33. Gimmler (Rubeš), 35. Gimmler, 37. Hauptvogl, 38. Smetanová, 40. Kaufmann (Rubeš), 40. Gimmler, 53. Gimmler, 59. Hauptvogl (Štrach) - 31. Bečka, 45. Jetenský

HC Litvínov: Holzknecht (40. Pinc) - Mácha, Brabec, Jarůšek, Jeřábek, Hauptvogl, Kaufmann - Rubeš, Gimmler, Kočí, Baudyš, Valenta, Smetanová, Štrach, Čermák, Vohryzka, Vlček

HC Draci Bílina: Hulínský (29. Krejčí) - Velek - Jetenský, Polášek, Hrebinec, Sailer, Pospíšil, Herolt, Slabyhoud, Adámek, Bečka, Divíšek, Řepka, Machek, Beránek