Konto našeho srdce 13.08.2023
Autor: Vladislav Kollert

Konto našeho srdce, Nadační fond FK Teplice a Rotaract club Most pomohly tříleté Majdalence

Ve Sportovní hale Most proběhl v sobotu 6. srpna charitativní florbalový turnaj. Cílem bylo pomoci Majdalence Adámkové, která trpí spinální muskulární atrofií, a pomáhají jí rehabilitační pobyty. Konto našeho srdce společně s pořadatelem Rotaract Most a naším sportovním partnerem FK Teplice a jeho Nadačním fondem se rozhodly spojit finanční prostředky a síly v pomoci malé Majdalence.

Rotaract Most přispěl výtěžkem z charitativního florbalového turnaje částkou 17 000 Kč a stejnou výší přispěl Nadační fond FK Teplice a Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov. Šek v celkové hodnotě 51 000 Kč předali za teplické fotbalisty Alice Tylová a Admir Ljevakovič, za Rotaract clubu Most presidentka Michaela Tuzarová a za litvínovský klub Martin Havelka a Libor Weber.

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >