Rozhovory 22.08.2023
Autor: Vladislav Kollert

Karel Mlejnek: Důležité je, abychom si věci z tréninku a přípravy přenesli do sezóny

Litvínov byl úspěšný také ve druhém přátelském utkání s Kladnem, na domácím ledě dokázal po gólech Maštalířského, Zemana, Guta a Zileho zvítězit 4:1. Po zápase utkání hodnotil hlavní trenér A-týmu Karel Mlejnek.

Chemici se s Kladnem utkali již během minulého týdne, ve velice omlazené sestavě dokázali zvítězit na zimním stadionu ve Slaném 5:1. V odvetě byli opět úspěšnější, tentokrát Rytířům vstřelili o branku méně. „Se vstupem do zápasu jsme nebyli úplně spokojení, soupeř měl velice slušné pasáže hry. Do stavu 2:1 jsme měli velice dobrý úsek utkání, následně nás uklidnila třetí branka z přesilové hry. Utkání jsme poté díky rychle vstřelené brance kontrolovali až do konce," říkal po utkání lodivod A-týmu Karel Mlejnek.

Pro Litvínov se jednalo o třetí výhru ze čtyř přípravných duelů. „Hlavně nám jde o to, aby naši hráči měli nasazení a dělali ve hře to, co děláme v tréninku a co si chceme přenést do sezóny. To, že ty výsledky jsou teď takové jaké jsou, to bych nerad hodnotil, teď nás čeká série čtyř venkovních utkání, ve kterých, doufám, se kvalitně připravíme na start extraligy," dodává.

Celý rozhovor s Karlem Mlejnkem si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost včera

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >